SPENT na FAS 23-25.03.2012

W dniach 23-25 marca 2012 odbyło się X Forum Aktywności Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Była to świetna okazja do pokazania naszym kolegom odrobiny high tecu, jak również do zabawy w gronie studentów aktywnych poza godzinami zajęć. FAS służy również do nawiązywania kontaktów – udało się spotkać z wieloma prezesami kół naukowych, co może zaowocować współpracą w przyszłości. Wydarzenie odbyło się w hotelu „Jony’s Aparatments” w Starym Gierałtowie k. Stronia Śląskiego. SPENT reprezentował Piotr S., zdając sprawę z działalności naszego koła :). Natomiast prezentację FASową przygotowała Zuzia K.

Atmosfera FASu jest niesamowita – bowiem aktywni studenci na naszej uczelni są niesamowitymi ludźmi. Zdjęcia – wkrótce!