SPENT na XIV Dniach Aktywności Studenckiej (12 października 2011)

W ramach Dni Aktywności Studenckiej przeprowadzonych na Politechnice Wrocławskiej, SSN SPENT po raz kolejny zaproponował fascynującą ‚wycieczkę po mikrobelce’ :). Szeroko zakrojona akcja promocyjna dała skutek w postaci dużego zainteresowania studentów, co przełożyło się na wymierną ilość nowych SPENT-owiczów.  Wśród pokazywanych przyrządów były mierniki impedancji, mikrobelki, mikroaktuatory, LEGOskopy oraz – last but not least – długo ‚warzone’ zasilacze :). Oprócz tego, przechodnie mogli raczyć się zdjęciami z  naszych laboratoriów oraz plakatami przygotowanymi przez członków koła. Tym razem „sztuczny tłum” okazał się niepotrzebny, bowiem nasze stoisko broniło się samo dzięki doskonałej i interesującej treści. Zdjęcia z tego wydarzenia znajdują się w SPENT-owej galerii.

Składamy podziękowania wszystkim, którzy wykazali ducha walki 12 października 2011  i doglądali stoiska SSN SPENT, czyli:
Grzegorzowi Małozięciowi, Grzegorzowi Wielgoszewskiemu, Zuzannie Kowalskiej, Alicji Palczyńskiej, Karolinie Orłowskiej, Adamowi Piotrowiczowi, Piotrkowi Pałetce, Piotrkowi Słupskiemu, Konradowi Chabowskiemu, Maćkowi Rudkowi, Magdalenie Bujonek, Jakubowi Mateńko, Krystianowi Cecotowi, Michałowi Duszy, Maćkowi Surmiakowi, Marcinowi Koczwarze, Michałowi Świątkowskiemu i Magdalenie Moczale.