30 września 2011 – wizyta uczniów z ZSET w Rakowicach Wielkich

Początek nowego roku akademickiego Studenckie Stowarzyszenie Naukowe SPENT zainaugurowało pracą na rzecz Wydziału;)
30 września 2011 roku mieliśmy przyjemność gościć grupę  maturzystów i uczniów (wraz z opiekunami – Panami Wiktorem Mieszczanowiczem i Ryszardem Jędralem) Zespołu Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich. W ramach wizyty, zorganizowanej we współpracy z prof. dr. hab. inż. Pawłem Kafarskim z Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej, nasi goście zwiedzili wybrane laboratoria Zakładu Metrologii Mikro- i Nanostruktur.

Program wizyty
g. 11.00 Laboratorium Układów Elektronicznych połączone z prezentacją Wydziału (sala 203)
g. 11.30 Laboratorium 004 – Mikroskopia sił atomowych (sala 004)
g. 11.50 Laboratorium 012 – Skaningowa mikroskopia tunelowa (sala 012)
g. 12.10 Laboratorium Techniki Światłowodowej (sala 414)

Osoby odpowiedzialne za organizację:
Zuzanna Kowalska, Alicja Palczyńska, Piotr Słupski, Grzegorz Małozięć, Adam Piotrowicz, Daniel Kopiec, Piotr Pałetko, Michał Świątkowski, Michał Zielony, Magdalena Moczała, Grzegorz Wielgoszewski.

Zapraszamy do SPENT-owej galerii.