Dni Aktywności Studenckiej, 10 marca 2010 r.

W dniu 10 marca 2010 r. SSN SPENT znalazł się w gronie uczestników XI edycji Dni Aktywności Studenckiej, organizowanych przez Fundację MANUS, Samorząd Studencki oraz DKF „Politechnika”.

Podczas imprezy mieliśmy okazję zaprezentować swoje dotychczasowe dokonania, porozmawiać ze studentami zainteresowanymi naszą działalnością oraz z przedstawicielami innych kół naukowych. Wśród obecnych na stoisku znaleźli się: Grzegorz Wielgoszewski, Łukasz Jęczmienny, Grzegorz Małozięć, Michał Świątkowski, Katarzyna Rudnicka, Maciej Rudek, Bogusław Frank, Zuzanna Kowalska, Adam Piotrowicz i Krzysztof Gajewski.

Dzięki SPENTowej koncepcji udało się wydzielić sektor kół naukowych powiązanych z elektroniką i robotyką, dzięki czemu mogliśmy przyciągnąć uwagę większej liczby osób zainteresowanych Naszą działalnością.

Dużym powodzeniem cieszyły się roboty wszelakiej maści, bio-jogurty, kajaki i… hostessy :).

DAS dobiegł końca, jednak już trwają prace nad przygotowaniami do jesiennej edycji.
Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, w październiku zaprezentujemy dydaktyczny model mikroskopu sił atomowych (AFM).

Zdjęcia z XI edycji DAS są dostępne w galerii.