Wizyta uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu – 15 lutego 2012

Początek nowego semestru Studenckie Stowarzyszenie Naukowe SPENT zainaugurowało pracą na rzecz promocji Wydziału;)
W środę, 15 lutego, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w organizacji wizyty grupy uczniów wraz z opiekunami z Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu. W ramach wizyty nasi goście zwiedzili wybrane pracownie w budynku C-2 oraz kompleks laboratoriów przy ulicy Długiej. Dodatkowo w Laboratorium Układów Elektronicznych odbyły się zajęcia praktyczne z makietami do nauki podstaw układów elektronicznych.

Program wizyty w budynku C-2:
– Laboratorium AFM (sale 004 i 012)
– Laboratorium Optoelektroniki i Techniki Światłowodowej (sala 414)
– Laboratorium SEM (sale 101/102)
– Laboratorium Układów Elektronicznych połączone z zajęciami praktycznymi (sala 203)

Osoby odpowiedzialne za organizację wizyty z ramienia SSN SPENT:
Magdalena Moczała, Grzegorz Małozięć, Adam Piotrowicz, Maciej Rudek, Daniel Kopiec, Piotr Pałetko, Michał Świątkowski, Grzegorz Wielgoszewski.

Zapraszamy do SPENTowej galerii.