Finał IX-tej edycji konkursu ELEKTRON na Politechnice Wrocławskiej

W dniu 16.02 na naszym wydziale miał miejsce finał ogólnopolskiego konkursu ELEKTRON. Tematyka konkursu dotyczyła zagadnień z elektrotechniki, elektroniki, telekomunikacji i mechatroniki. Po konkursie prodziekan W-12 ds. studenckich dr inż. Artur Wiatrowski zaprezentował nasz wydział, a prodziekan ds. dydaktyki dr inż. Wiesław Oleszkiewicz wręczał nagrody laureatom. Zaprezentowały się również dwa z kół naukowych działających na naszym wykładzie – M3 oraz SPENT. Całość prowadził dr inż. Tomasz Piasecki.

Członkowie SSN SPENT brali aktywny udział w jego przebiegu – zarówno współtworzyli listę pytań (szczególnie podchwtytliwych 🙂 ) jak i zajmowali się jego organizacją w czasie finału.

Oto wyniki IX Edycji konukrsu Elektron – finał
  1. Mateusz Sagan, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 3 Zamość
  2. Przemysław Migda, Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr. 3 Jelenia Góra
  3. Bartłomiej Paluszkiewicz, Zespół Szkół Łączności Poznań

Gratulujemy wam osiągnięcia tak wspaniałego wyniku i serdecznie zapraszamy zarówno was jak i wszystkich tych, którzy brali udział w konkursie, do rozpoczęcia studiów na naszej uczelni, a szcególnie – na naszym wydziale Mikrosystemów Elektroniki i Fotoniki.

W imieniu zarządu stowarzyszenia chcemy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy włożyli wiele serca i okazali dużo zaangażowania w trakcie finału konkursu.

Serdecznie dziękujemy Cezaremu Warzyniakowi, Maciejowi Rudkowi, Krzysztofowi Kwoce, Paulinie Szymanowskiej, Arkadiuszowi Wojtusiowi, Piotrowi Kunickiemu i Michałowi Lachawcowi za promowanie naszych aktywności podczas wycieczek laboratoryjnych.

W przygotowanie i prowadzenie wydarzenia od początku bezpośrednio zaangażowani byli:
Krzysztof Kwoka, Paulina Szymanowska oraz Jakub Niemczuk.

Doktorowi Tomaszowi Piaseckiemu gratulujemy udanej organizacji tego przedsięwzięcia oraz życzymy stale rosnącej ilości uczestników.