Dzień Aktywności Studenckiej – 9 marca 2011 r.

W dniu 9 marca 2011 r. SSN SPENT znalazł się w gronie uczestników XIII edycji Dni Aktywności Studenckiej, organizowanych przez Fundację Manus, Samorząd Studencki oraz DKF „Politechnika”.
Jak zwykle nie zabrakło nas i tym razem. Mieliśmy okazje zaprezentować m.in. mikropieczątki do wytwarzania wzorów  o nanometrowej wysokości z warstw samoorganizujących się, źródło prądowe do lasera sterowane cyfrowo, układ stabilizacji temperatury z elementem Peltiera oraz przykłady projektów układów elektronicznych. Wspierając się plakatami, przybliżaliśmy też zainteresowanym naszą działalność związaną ze skaningową mikroskopią tunelową oraz mikroskopią sił atomowych. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem studentów dzięki ogromnemu zaangażowaniu członków SPENT-u. W tym roku organizatorami i gospodarzami naszego stoiska w C-13 byli: Magda Bujonek, Zuzanna Kowalska, Natalia Pyka, Konrad Chabowski, Krzysztof Gajewski, Tomek Kapuściński, Marcin Koczwara, Grzegorz Małozięć, Kuba Mateńko, Adam Piotrowicz, Mateusz Prącik, Maciek Rudek, Maciek Surmiak, Adam Stępień oraz Grzegorz Wielgoszewski.

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na XIV DAS w październiku!