Finał XI edycji konkursu „Elektron”

Na naszym wydziale (W12 „Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki”) odbył się 15.02.2019 roku finał konkursu ELEKTRON. Jest to konkurs, który obejmuje zakres elektroniki, fotoniki, telekomunikacji, optyki i pokrewnych kierunków. Mieliśmy możliwość gościć finalistów tego konkursu, oraz zaprezentować działalność naszego koła naukowego. Wszyscy mieli okazję zwiedzić kompleks laboratoriów naszego wydziału przy ul. Długiej, w których skład wchodziły: laboratorium LTCC, OpenLab oraz CleanRoom. Wygłoszone zostały również krótkie prezentacje o naszym wydziale, w tym i o naszym kole. Członkowie stowarzyszenia opowiedzieli o specyfice pracy w naszym laboratorium, o możliwościach jakie daje współpraca w grupie pasjonatów elektroniki. Jak widać na zdjęciach, na twarzach gości był uśmiech oraz zainteresowanie. Mamy nadzieję, że wkrótce dołączą do grona studentów i nawiążą z nami współpracę.

klik