Pokazy promocyjne dla najmłodszych

W dniu 24.04.2018 r. studenci i doktoranci SSN SPENT działającego przy Zakładzie Nanometrologii przeprowadzili zajęcia promocyjne dla trzecioklasistów szkoły podstawowej. Pokazy zostały zorganizowane na prośbę prof. Andrzeja Dziedzica (Prorektora ds. Nauczania), który obdarzył naszych studentów zaufaniem powierzając tak odpowiedzialne zadanie.

W ramach wycieczki uczestnicy odwiedzili dwa laboratoria. W jednym z nich zaprezentowaliśmy różne rodzaje fal występujących w przyrodzie. W kolejnym pomieszczeniu uczestnicy mogli poznać naturę światła, jego zastosowania w nauce, a także ciekawe zjawiska z nim związane.

Pokazy zostały przygotowane i poprowadzone przez:

Karolinę Orłowską, Magdalenę Tamulewicz, Aleksandrę Pęcherz, Paulinę Szymanowską, Wojciecha Majstrzyka, Krzysztofa Kwokę, Krzysztofa Gajewskiego, Bartosza Pośpiecha, Michała Lachawca, Witolda Sojkę, Piotra Kunickiego, Michała Świątkowskiego, Macieja Rudka, Mateusza Gramalę, Pawła Kulę.
klik