SPENT na XXIII DAS

10 lutego w budynku C-13 na Politechnice Wrocławskiej odbyła się XXIII edycja Dni Aktywności Studenckiej. Lwia część organizacji i kół studenckich aktywnie działających na naszej uczelni spotkały się w jednym miejscu, by zaprezentować żakom swoje prace oraz zachęcić do udziału w projektach. SSN SPENT był jednym z wystawców. Poza zaprezentowaniem tego, czym się zajmujemy na co dzień, pokazaliśmy również projekty realizowane przez członków koła w czasie wolnym takie jak Lewitron, mieszacz kolorów, elektroniczna kostka do gry czy przenośny generator Tesli. Każdy mógł poznać, jak działa mikroskop sił atomowych lub porozmawiać z nami.

Wszystkim członkom SSN SPENT zaangażowanych w organizację stoiska na DAS serdecznie dziękujemy!