Międzygórze 2019

Cóż to był za weekend! W dniach 17-19.05.2019 otoczeni przyrodą spotkaliśmy się na kolejnym wyjazdowym seminarium naukowym SPENT-u. Nie brakowało u nas gości z innych zakładów jak i również z innych uczelni. Tutaj chcielibyśmy szczególnie podziękować Panu dr n. med. Tomaszowi Dąbrowie za ciekawy wykład dotyczący stomatologii. Oprócz tego wysłuchaliśmy ciekawe wykłady dotyczących nowych technologii w mikrosystemach, ogniwach słonecznych i wielu innych dziedzin nauki. Nie zabrakło również czasu na wspólny wypad w góry oraz integracyjny grill. Szkoda, że czas wśród przyjaciół tak szybko leci i już jest to za nami. Z niecierpliwością czekamy na kolejną możliwość wspólnego wyjazdu. Może następny wyjazd będzie już z Tobą.

Jeśli jesteś zainteresowany/ana współpracą z nami to zapraszamy do kontaktu albo na naszej stronie fb albo w budynku C-2 s.012 Politechniki Wrocławskiej.

klik klik klik klik klik klik klik klik klik